• Новак
  • -11 %
Топла продажба Автомобил обликување на телото главата пред веѓа/скриј светлина светилка рамка стап ABS Хром покрие 2 парчиња За Ford Kuga 2013 2014 2015 година

Топла продажба Автомобил обликување на телото главата пред веѓа/скриј светлина светилка рамка стап ABS Хром

DEN 1010.00
DEN 1135.20

Достапност
Достапно за нарачка


П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.
Барање :
· 1) .Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2013-2016
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
APTFK92004
Објектот Ширина:
1cm
Автомобил модел:
kuga

Со стоката дадена додека купуваат