• Новак
За 11 12 13 14 15 F10 5 Серија М-Перформанси Стил Пред Усна Спојлер - Полипропилен (PP)

За 11 12 13 14 15 F10 5 Серија М-Перформанси Стил Пред Усна Спојлер - Полипропилен (PP)

DEN 9072.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сите гаранции тврди дека МОРА да има ЦЕЛ број издадени од нашата компанија.COM пораки понекогаш се третира како спам и може автоматски да се изнесе за Ѓубре. предмети вратени во нас како последица НА Погрешен точка се орде#00639a или неовластено враќање ќе биде подложен на 25% restocking такси. Откако објект бродови UPS или USPS автоматски ќе е-пошта на следење на информации на вашата e-mail адреса. Испорака :
Пакување Детали : Neturo-пакување и клиентите пакување на располагање. Исто така, бидете сигурни дека имате селектирани вашите "ѓубре" како кутија UPS. Ако сте примиле е оштетен или скршен објектот, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ВЕДНАШ СО СЛИКИ, па ние може да ви помогне со оштетување тврдат дека со превозот превозникот. Превозот и Ракувањето не се враќа. Сите производи се со 60 дена ограничена гаранција против производители малформации вклучувајќи светилки, ПРЕДВОДЕНА прекинување, и водата излегуваат во јавноста. 60 Дена Пари Назад, Тоа е нашата цел да се обезбеди 100% задоволство и мир на умот на нашите клиенти. На овој начин ќе мора нешто да се користи додека чекате за на вашиот замена. (точка мора да биде неотворена, и да биде во оригинална амбалажа. Кога размена или се враќаат, сите производи мора да биде во оригинално пакување со ЦЕЛ број издадени од нашата компанија јасно означени на надворешната страна од кутијата.
Fitment За план за 2011-2015 BMW F10 5 Серија Msport Седан 4-Врата или Mtech Браници само Стил М-Перформанси Стил Материјал Поли Полипропилен (PP) Пакетот Вклучува Преден Браник Усна Инструкции за Инсталација Не се вклучени Детали за : Надградба на изглед на вашиот автомобил. Браник усна само ќе одговара на фабричките браник.com како што некои сметки за е-пошта третираат овие автоматски пораки како спам. Сите цени се исклучувајќи било какви дополнителни давачки или даноци. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни во било какви околности, освен ако тоа не е одобрено од страна Врати Оддел. Answer : ___________________________ NOTE : Ние ве советуваме да се задржи вашата фабрика ОЕМ светла во случај да треба да се размена на купувањето. (Нема да попуштат или пауза). Ако не сте задоволни со производи за било која причина во рок од 60 дена од денот на приемот на објектот. Пакети примени без оправдана ЦЕЛ број, ќе бидат вратени на купувачот и без кредит ќе бидат издадени. Зголемување надолу сила и да 'расипе' неповолното движење на воздухот. Иверица или дрвени палети, ако е потребно. Стандардна извоз krabičkách со филмски или пена и други силна заштита. 60 Дена Ограничена Гаранција Гаранција е за РАЗМЕНА на САМО. Ако овој процес не е завршен, одложувања и други прашања ќе се случи. Ве молиме бидете сигурни дека вашите e-mail сметка, ќе прифати пораки од UPS. Ние ќе понудат реконструкција на ОБЈЕКТОТ ЦЕНА САМО со 25% restocking надоместоци на било каков неискористени предмети. Се проценува дека за време на испорака е околу 2-7 дена, освен ако не е поинаку наведено. П : Зошто не можам да се добие мојата следење на број? О : Ако не се плати со Paypal или вашата e-mail предвидени за ПРОЗОРЦИ/USPS не е валидна не би се добие ПРОЗОРЦИ следење на број. Ве молиме тест одговара предмети пред да било слика услуги, сите производи кои се насликани неважечка гаранцијата. Купувачот презема сите ризици на било инсталации метод. Откако сте платиле преку нормални e Bay исходот на процесот ќе добиваат автоматски е-пошта. Ве молиме контактирајте со нас да се распрашува како да се откаже од 25% restocking такси. Ние САМО полнење цена И превозот цена. Се обезбеди непречено водење. Издржливи и bendable. КУПУВАЧОТ ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ВРАТИ ITEM(S) ПРЕВОЗОТ. Ако вашиот објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме обратете се на Оштетените Објекти Дел.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Браници
Објектот Висина:
17inch
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
КМ-FBL-BF10MP-НП
Модел Година:
План за 2011-2015
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
За план за 2011-2015 BMW F10 5 Серија Msport Седан 4-Врата или Mtech Браници
Специјални Функции:
ПОДОБРУВАЊЕ НА ИЗГЛЕДОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ
Објектот Должина:
23inch
Материјал Тип:
Полипропилен (pp)
Објектот Тежина:
2kg
боја:
Црна
Fitment:
За план за 2011-2015 BMW F10 5 Серија Msport Седан 4-Врата или Mtech Браници
Позиција:
предниот браник
Материјал:
Полипропилен (pp)
Површина:
Дојде во Црна
Гаранција:
Yes
Стил:
М-Перформанси Стил
Автомобил Направи:
За план за 2011-2015 BMW F10 5 Серија Msport Седан 4-Врата или Mtech Браници
fuction:
ПОДОБРУВАЊЕ НА ИЗГЛЕДОТ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ

Со стоката дадена додека купуваат