• Новак
  • -33 %
2 ПАРЧИЊА ЦРНА ВНАТРЕ ВРАТА се СПРАВИ ЗА кинескиот ѕид haval лебди H3 H5 2010-2013 внатре се Справи со автомобил рачка на вратата knob

2 ПАРЧИЊА ЦРНА ВНАТРЕ ВРАТА се СПРАВИ ЗА кинескиот ѕид haval лебди H3 H5 2010-2013 внатре се Справи со автомобил

DEN 842.00
DEN 1257.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме. Јас ќе ви даде многу поволна цена. Цената ќе направи да се невообичаено среќен
цената е за 2 парчиња
тоа е црна боја
Ако ви треба други бои, Контактирајте Ме
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Оставете ги твоето полно име и детални адреса,Телефонски број,E-mail 2. Според оваа слика да се направи разлика помеѓу десната и левата и предните и задните
Контактирајте со нас
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За разлика Боја
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Малку различни, тоа е нормално, сите стоката се земени во вид, ве молиме да бидат сигурни да се купи За Враќање Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети за било каква причина. но купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба и треба.биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе го испратите објекти на време откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки
За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.

Спецификацијата

боја:
Црна
Поставување на Возило:
2 парчиња лево, 2 парчиња во право, 2 парчиња (лево и десно
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Земја/Регион на Производство:
Кина Копното
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
18inch
Модел Година:
2000 година
Објектот Тежина:
0.7kg
Име На Модел:
82610
Другиот Дел Број:
wdk8
Специјални Функции:
се справи со
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Осветленост Дел Број:
786
Бренд Име:
ANLIKURO
Автомобил модел:
ЗА кинескиот ѕид haval лебди H3 H5
Производителот Дел Број:
wdl8
Објектот Ширина:
4inch

Со стоката дадена додека купуваат