• Новак
ФОЛКСВАГЕН водоотпорен LED надворешен ѕид светилка 6W површинска монтажа на алуминиумски LED Ѕид Светлина за надворешен ѕид светилки текст 100-240V тела

ФОЛКСВАГЕН водоотпорен LED надворешен ѕид светилка 6W површинска монтажа на алуминиумски LED Ѕид Светлина за

DEN 1651.68

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на "ФОЛКСВАГЕН" Luminaire продавница! Ве молиме да биде остатокот увери дека сите производи ќе купи имаат акции. Тоа ќе бидат испратени во 24hours.
Ние сме manufactory. Ние можеме да ви помогне да ги зачувате вашите пари и да добиете најдобри и квалитетни производи директориум од производителот!
СПЕЦИФИКАЦИИ тип на Производ : LED Надворешен Ѕид Светлина Тело големина : L230*W80*T78mm Нето тежина : 0.41 kg Материјал : Die фрлија алуминиум Заврши : Црна Тип на свет : Sanan Wattage : 6 W Лумен флукс : 500lm CCT : 3000 K,6000 K CRI : Ра>70 IP оценка : IP65 Напон : AC85-265 V Гаранција : 2 години Гарантен

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло бела, Бела
Wattage:
6W
боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,LVD,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Стил:
Модерна
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
TW-WL2014-6W-A22
Заштита Ниво:
IP65
Diffuser:
Поликарбонат
Бренд Име:
VW
Заврши:
Алуминиум Печење
Гаранција:
2years
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
LED
Карактеристики:
супер светло
Напон:
110-240V
Производство тип:
led надворешен ѕид светлина
Материјал:
умре фрлија алуминиум
Заврши:
Црна
Извор На Светлина:
SANAN
Wattage:
6W
Лумен Флукс:
500LM
CRI:
Ра>70
occation:
Надворешниот Ѕид

Со стоката дадена додека купуваат