• Новак
  • -29 %
Отворено Соларни Столб Светилка Европската Вила Ѕид Светлина Водоотпорен Дом Градина Двор Светлина,D16xH27CM 1W

Отворено Соларни Столб Светилка Европската Вила Ѕид Светлина Водоотпорен Дом Градина Двор Светлина,D16xH27CM

DEN 926.00
DEN 1304.64

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Wattage:
D16xH27CM 1W
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Бренд Име:
wecus
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Карактеристики:
Сончева колона фарови
Напон:
3.7V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP55
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
wecus-11716
Употреба:
Индустриски
сертификација:
CCC
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија

Со стоката дадена додека купуваат