• Новак
Вратило за Hino EF550 вратило 13400-1960

Вратило за Hino EF550 вратило 13400-1960

DEN 33600.00

Достапност
Достапно за нарачка


1.За Hino Дизел Резервни Делови EF550 вратило
Примена : камион
W04 D W06 D W06 E W04 DT H06 CT H06 C H07 D EH700 EH700 T H07 C H07 CT J08 E J08 C H05 CT J08 CT P09 C P11 C EM100 M10 C EF550 K13 C K13 D EF750 EK100 EK200 F17 D F17 C F17 E V22 C F20 C V25 C V26 C

Спецификацијата

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
EF550 вратило
Бренд Име:
JOBBO
Производителот Дел Број:
EF550
Објектот Тежина:
120KG
Другиот Дел Број:
EF550
Осветленост Дел Број:
EF550
EF550:
Вратило

Со стоката дадена додека купуваат