• Новак
За Kohashi KS45 Kobelco SK045 багер K4N ГЛАВНОТО вратило beairng+един род имајќи

За Kohashi KS45 Kobelco SK045 багер K4N ГЛАВНОТО вратило beairng+един род имајќи

DEN 7104.00

Достапност
Достапно за нарачка


1.За Багер K4 N вратило имајќи+един род имајќи Апликација : Kobelco Багер Повеќе K4 N делови на мотор ние снабдување : Клипот,клипот прстен,цилиндар лагер,полн заптивка сет,пумпа за вода,масло пумпа,вратило, Полн заптивка сет,главниот лого и един род лого,цилиндар на главата

Спецификацијата

Материјал:
Бакар
Бренд Име:
evdiesels
Број На Модел На:
k4n
k4n:
вратило имајќи един род имајќи
моторот модел :
k4n

Со стоката дадена додека купуваат