• Новак
НОВИ Гориво Пумпа Модул Собранието ЗА FITVolvo C30 S40 C70 1.6 1.8 L L 2.0 L 2.4 L L4 4N51-BH307-КГ 0580314051 0580314050 2006-2013

НОВИ Гориво Пумпа Модул Собранието ЗА FITVolvo C30 S40 C70 1.6 1.8 L L 2.0 L 2.4 L L4 4N51-BH307-КГ 0580314051

DEN 6480.00

Достапност
Достапно за нарачка

Електронски гориво пумпа за гориво пумпа за работа принцип улога е да си го цица од бензин од резервоарот и линија преку притисок да инјекторите и гориво филтер. Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа за Враќање на соодветна испорака на гориво на вашето возило, со овој Нов Гориво Пумпа за Собрание. Идеален за замена на вашите стари rusting или затнати пумпа; овој дел е директен ОЕМ замена дел и е совршена алтернатива во текот на високите цени дилер единица. за дел број и да се потврди ова е точен дел пред да купите. 100% Нови Градежни Висок Квалитет на ОЕМ Замена Дел се Вклопуваат и Квалитет Гарантиран Подготвени за Инсталира Директно на кутија за Гориво Пумпа за Модул Собранието ЗА FITVolvo C30 S40 C70 1.6 1.8 L L 2.0 L 2.4 L L4 4 N51-BH307-КГ 0580314051 0 580 314 051 0580314050 0 580 314 050 2006-2013

Спецификацијата

Број На Модел На:
N51-9H307-К 0580314051 0580314050
Бренд Име:
EAPENERGY
Материјал:
Метални + Пластика
гориво пумпа модул собрание:
гориво пумпа модул собрание

Со стоката дадена додека купуваат