• Новак
Вакуум Пумпа за Кочница За ФОЛКСВАГЕН LT Транспортерот 4 IV t4 2.4 Г ТД 2.5 Tdi 2.5 Tdi

Вакуум Пумпа за Кочница За ФОЛКСВАГЕН LT Транспортерот 4 IV t4 2.4 Г ТД 2.5 Tdi 2.5 Tdi

DEN 4655.52

Достапност
Достапно за нарачка


Вакуум Пумпа за Кочница За "ФОЛКСВАГЕН" LT Транспортерот 4 IV t4 2.4 Г ТД 2.5 Tdi 2.5 Tdi


Спецификацијата

Број На Модел На:
722300690
Бренд Име:
PUREMIX
Тип:
Вакуум Пумпа За Кочница
ОЕМ:
722300690
Автомобил Направи:
ФОЛКСВАГЕН LT ТРАНСПОРТЕРОТ 4 IV t4 2.4 г ТД 2.5 tdi 2.5 TDI

Со стоката дадена додека купуваат