• Новак
AC серво мотор и 80mm страната серво мотор 750W 2.39 Nm 3000rpm комплетен сет на серво систем

AC серво мотор и 80mm страната серво мотор 750W 2.39 Nm 3000rpm комплетен сет на серво систем

DEN 12571.68

Достапност
Достапно за нарачка


AC серво мотор и 80mm страната серво мотор 750 W 2.39 Nm 3000rpm комплетен сет на серво систем
Производ Листа : 1, серво мотор 2, серво диск 3, еден енкодер линија (3 метри) 4, моторни кабелот за напојување (3 метри) 5, 25 core паралелни порт една 6, прирачник
Consejos стр á RR algunos clientes : Бразил : Por корист, inf óleo Лав rmenos ел CNPJ (empresa) o ACB (privado) despu й s де изведување на ел pedido. Аргентина : Por корист, inf óleo Лав rmenos дин CUIT despu й s де изведување на ел pedido. Ruso : Es mejor tener он nombre de la empresa, о, por lo menos дин nombre completo.
2 : филтер capacitor користи во алуминиумска electrolytic кондензатори увезени од Јапонија.

Спецификацијата

Напојување:
AC
Број На Модел На:
80AEA07530-SC3
Напон:
220V
Тип На Мотор:
Серво Мотор
На страната:
80mm
моќност:
750W
Излезен Вртежен Момент:
2.39 Nm
Брзина:
3000 Вртежи во минута

Со стоката дадена додека купуваат