• Новак
Моторот заптивка zongshen 250cc CB250 воздух за ладење целосен сет на моторот заптивка пригушувач заптивка цилиндар на главата заптивка dirt bike atv quad дел

Моторот заптивка zongshen 250cc CB250 воздух за ладење целосен сет на моторот заптивка пригушувач заптивка

DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка


1.CE означени
2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети
3.Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена]
4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден
5.Голема поволна Цена
6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите
7.Brand new од фабриката
47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.
ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...
ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

Спецификацијата

Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
Хартија
Име На Модел:
заптивка
Објектот Висина:
0.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
GS
Објектот Должина:
30cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Специјални Функции:
Моторот заптивка
Тип На Објект:
Мотори
Зафатнина (ml):
250cc
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
20cm

Со стоката дадена додека купуваат