• Новак
  • -9 %
Мотоцикл Масло Мозоци Plug & О-прстен За Јамаха АТВ GRIZZLY KODIAK WOLVERINE Комунални НОСОРОГ 450 XV250 Virago YFM600F

Мотоцикл Масло Мозоци Plug & О-прстен За Јамаха АТВ GRIZZLY KODIAK WOLVERINE Комунални НОСОРОГ 450 XV250 Virago

DEN 432.00
DEN 474.24

Достапност
Достапно за нарачка

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Погоден За ЈАМАХА ДЕЛ # 4 HC-15351-00 МОЗОЦИ PLUG // ЈАМАХА ДЕЛ # 93210-35512 O-RING
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 Масло Мозоци Приклучок со O-ring
Материјал : Алуминиум
Во боја : Како на сликата прикажани
O-ring вклучени
Fitment :
Одговара за Јамаха модел како следново :
За Јамаха АТВ GRIZZLY 4 X4 YFM600 FWAK (4 WV1) 1998
За Јамаха АТВ GRIZZLY 4 WD YFM600 FWAL (5 GT1) 1999
За Јамаха АТВ GRIZZLY 4 WD YFM600 FWALC КАЛИФОРНИЈА (5 GT2) 1999
За Јамаха АТВ GRIZZLY ЛОВ YFM600 HM (5 GT9) 2000
За Јамаха АТВ GRIZZLY ЛОВ YFM600 HMC КАЛИФОРНИЈА (5 GT92) CAL 2000
За Јамаха АТВ GRIZZLY YFM600 FWAM (5 GT6) 2000
За Јамаха АТВ GRIZZLY YFM600 FWAMC КАЛИФОРНИЈА (5 GT62) 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 2 WD YFM400 AM (5 HA1) 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 2 WD YFM400 AMC КАЛИФОРНИЈА (5 HA2) 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 4 WD АВТОМАТСКО YFM400 FAM (5 GH1) 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 4 WD АВТОМАТСКО YFM400 FAMC КАЛИФОРНИЈА (5 GH2) 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 4 WD REALTREE X-ТРА YFM400 FAHM (5 GH6) U49 2000
За Јамаха АТВ KODIAK 4 WD REALTREE X-ТРА YFM400 FAHMC КАЛИФОРНИЈА (5 GH7) 2000
За Јамаха АТВ GRIZZLY ЛОВЕЦ ИЗДАНИЕ YFM600 FWAHN (5 GTK) 2001
За Јамаха АТВ GRIZZLY YFM600 FWAN (5 GTE) 2001
За Јамаха АТВ KODIAK 2 WD YFM400 AN (5 HA7) 2001
За Јамаха АТВ KODIAK 4 X4 ЛОВЕЦ ИЗДАНИЕ YFM400 FAHN (5 GHF) 2001
За Јамаха АТВ KODIAK 4 X4 YFM400 AN (5 GH9) 2001
За Јамаха АТВ KODIAK 4 X4 ЛОВЕЦ YFM400 FAHP (5 GHR) 2002
За Јамаха АТВ KODIAK 4 X4 YFM400 FAP (5 GHK) 2002
За Јамаха Улица Велосипед XV 250 VIRAGO КАЛИФОРНИЈА 2002
За Јамаха Улица Велосипед XV 250 VIRAGO 2002
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4 X4 YFM400 FAR (5 TE1) 2003
За Јамаха АТВ KODIAK 400 YFM400 AR (5 VH1) 2003
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 WD YFM450 FAR (5 ND1) 2003
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4 X4 HARDWOODS YFM400 FAHS 2004
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4 X4 YFM400 FAS 2004
За Јамаха АТВ KODIAK 400 YFM400 AS 2004
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 X4 HARDWOODS YFM450 FAHS 2004
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 X4 YFM450 FAS 2004
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4x4 YFM4 FAT 2005
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 X4 ЦРНА/ЈАГЛЕРОД YFM45 FSET 2005
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 X4 YFM45 FAT 2005
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4x4 ЛОВЕЦ YFM45 FAHT 2005
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4 WD YFM4 FAV 2006
За Јамаха АТВ KODIAK 400 4x4 YFM4 FAHV 2006
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 WD ЛОВЕЦ YFM45 FAHV 2006
За Јамаха АТВ KODIAK 450 4 WD YFM45 FAV 2006
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 4x4 СПОРТ YFM45 FXV 2006
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 4 WD 2006
За Јамаха АТВ GRIZZLY 400 ЛОВЕЦ 4x4 2007
За Јамаха АТВ GRIZZLY 400 2007
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 ЛОВЕЦ 2007
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 OUTDOORSMAN ИЗДАНИЕ 2007 година.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 ПОСЕБНА СРЕБРЕНА ИЗДАНИЕ 2007 година.
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 2007
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 4x4 СПОРТ 2007
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 СПОРТ SE 2007
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 ЛОВЕЦ 2007
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 SE-СИНА 2007
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 2007
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD 2008
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 4 WD 2008
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 ЛОВЕЦ 2008
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 специјално ИЗДАНИЕ 2008
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 2008
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 X4 ЛОВЕЦ 2009
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 X4 2009
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 4 X4 АВТО 2009
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 ЛОВЕЦ 2009
За Јамаха Комунални НОСОРОГ 450 2009
За Јамаха АТВ ГОЛЕМА МЕЧКА 400 4 WD 2010
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD ЛОВЕЦ 2010
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD 2010
За Јамаха АТВ WOLVERINE 450 4 WD 2010
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD ЛОВЕЦ 2011
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD 2011
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD ЛОВЕЦ 2011
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD 2011
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD ЛОВЕЦ 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD (ТЕМНО ПУРПУРНИ СИНО) 2012
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD (ПАСТЕЛ, ДЛАБОКО ЗЕЛЕНА) 2012
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD ЛОВЕЦ 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 4 WD 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD ЛОВЕЦ 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 4 WD 2013
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS ЛОВ 2014
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 EPS 2014
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 ЛОВ 2014
За Јамаха АТВ GRIZZLY 450 2014
Известување 1.

Спецификацијата

Бренд Име:
NICECNC
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
XV 250
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
10inch

Со стоката дадена додека купуваат