• Новак
  • -13 %
За KAWASAKI VN1500 Вулкан Номад 2001 2002 2003 2004 2005 В.Н.Е 1500 Номад 2001 2002 2003 Motocycle накладките Предни Задни

За KAWASAKI VN1500 Вулкан Номад 2001 2002 2003 2004 2005 В.Н.Е 1500 Номад 2001 2002 2003 Motocycle накладките

DEN 355.00
DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Е 1700 Вулкан Vaquero (2011-2014)
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
* Дизајн во КИНА.
* Безбедност rider ориентирани.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.Е 1500 Вулкан Номад (2001-2005) В.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Е 1700 Вулкан Класичен (2009-2014) В. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Предност на подолг сопирање живот.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Надмине ОЕМ Спецификации. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Е 1500 Номад (2001-2003) В.
* Целосно Азбест Слободни. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.Е 1600 Номад (2005-2008 година) В.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 229/231/231 Оваа точка одговара : KAWASAKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕД јас zr 750 F (јас zr-7) (1999-2004) јас zr 750 H (ZR7-S) (2001-2005) KZ 1000 Полицијата (2002-2005) В.

Спецификацијата

Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
3.68cm
Објектот Висина:
0.84cm
Објектот Должина:
13.35cm
Име На Модел:
За EBC FA229 FA231 FA231
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
13.35cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Пред Лево FA229 + Правото FA231 Задните FA231
ОЕМ Кодот:
GFY - FA229+FA231+FA231
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
В.Н.Е 1500 Номад VN1500 2001 2002 2003
модел 01:
В.Н.Е 1500 Вулкан Номад VN1500 2001 2002 2003 2004 2005

Со стоката дадена додека купуваат