• Новак
За Kawasaki ZZR250 1990 - 1999 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи Лост 1991 1992 1993 1995 1996 1997 1998

За Kawasaki ZZR250 1990 - 1999 Краток Спојки Кочница Држела CNC Прилагодливи Лост 1991 1992 1993 1995 1996

DEN 1165.44

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов и многу лесно за инсталација. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
За Kawasaki
ZZR250 1990-1999
Спецификација : Висок квалитет 6061-T6 алуминиум CNC заврши Боја : Изберете лост боја од опции. (ако сте треба друга боја на adjustor, ве молиме оставете белешка во ред) Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи, 1 Пар на Спојката и Кочница Држела Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени. Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме контактирајте со нас и. дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, слики може да НЕ се исти модел како цртичка, само да ги купите во согласност со наслов или опис.) Чекор 2 : Доколку тоа е во РЕД со боја на држела или adjusters, можете да заборавите за овој чекор 2, ако не, ве молиме да ни кажете што бои што сакате да биде.
PS : Ние може да понуди 10 видови бои за лост, 10 бои за adjusters, Ако треба да се менува во различни бои од нашите слики, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме.
Ако ви се допаѓа друг производ, ве молиме одете на мојата продавница домашна страница ИЛИ по овој оглас!
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Спецификацијата

Motobike Направи:
Kawasaki
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
14.7cm
Име На Модел:
За Kawasaki ZZR250 1990-1999
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
is_customized:
Yes
Бои:
10 Бои на Држела
Известување:
Зголемената дел може да бидат различни од примерокот фотографии.

Со стоката дадена додека купуваат