• Новак
  • -14 %
Ласерски Ново Лого Сина+Титаниум За Yamaha YZF R25 YZFR25 2015- CNC Мотоцикл Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела

Ласерски Ново Лого Сина+Титаниум За Yamaha YZF R25 YZFR25 2015- CNC Мотоцикл Прилагодливи Продолжи Кочница

DEN 1373.00
DEN 1596.48

Достапност
Достапно за нарачка


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !
"Количка "главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед. "Проширување" работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко. Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Fitment : За Yamaha YZF R25 2015-2016 Боја : Зелена/Црна/Црвена/Портокал/Титаниум/Sliver/Сино/Злато се достапни. Answer : ___________________________ Note : Адаптер на лост што ќе го видите на сликата е само за Преземање на слики,земете го тоа лесно,ние ќе одговара на правото рачката на главата (Адаптер на рачката)според Насловот. Прашање : Што е Адаптер за рачката ? Одговор : погледнете оваа слика ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) Спецификација : Висок квалитет на алуминиум CNC заврши Боја : Прикажани во слики(Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет,Нашите фотографии се сите не се уредени со Фотошоп,но тоа е многу Точно) Со Лого(Ласерски) : R25 Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Продолжи : Прибл 4cm Свитлива : 90 степени Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени.
Љубезно потсетување :
ние ќе натпревар право држела adpater според наслов и опис товар
вклучувајќи (модел и година ) ,се тоа е лесно!

Спецификацијата

Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Година:
За Yamaha YZF R25 2015-2016
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
JZXMG-89
Motobike Направи:
Јамаха
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
1.24cm
Објектот Тежина:
0.38kg
Објектот Дијаметар:
0.16inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
16.22inch
Објектот Ширина:
6.33cm
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Ласерски Врежано Логото:
R25
Fitment:
За Yamaha YZF R25 2015-2016

Со стоката дадена додека купуваат