• Новак
  • -17 %
Мотоцикл Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА XT660 XT660R XT660X 2004-, WR125X WR125R 2009-, MT-03 660 2006-2014

Мотоцикл Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА XT660 XT660R XT660X 2004-, WR125X WR125R 2009-, MT-03 660 2006-2014

DEN 526.00
DEN 633.12

Достапност
Достапно за нарачка

Мотоцикл Задните накладките -Состојба : Резервни 100% Нов -Материјал : Метал -Позиција : Задната Функција : Ова влошки се направени од бакар, алуминиум, калај, графит и други metalic елементи кои се далеку подобри од метал во прав меша во стандард органски влошки. Долг живот и ултра висока кочница ефект Одлична соединение со цел да се добие максимална ефикасност, заедно со голема издржливост. Дава совршен за сопирање во секој состојба - Објектот е лесно да се инсталира без инструкции -Пакет се вклучуваат : 1 пар Fitment : ЈАМАХА МТ-03 660 2006-2014 ЈАМАХА XT 660 R 2004-2016 ЈАМАХА XT 660 X 2005-2016 ЈАМАХА WR 125 X 2009-2016 ЈАМАХА WR 125 R 2009-2016
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Спецификацијата

Бренд Име:
ДИВЈАК
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
S15BP1745692849
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕПА
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
накладките
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
0inch
Објектот Должина:
7.8cm
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Тежина:
0.15kg

Со стоката дадена додека купуваат