• Новак
  • -10 %
Мотоцикл 310mm Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот 2 КОМПЈУТЕРИ За SUZUKI GSXR600 GSXR 600 GSXR750 GSXR 750 2008-2014 GSXR1000 2009-2014

Мотоцикл 310mm Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот 2 КОМПЈУТЕРИ За SUZUKI GSXR600 GSXR 600 GSXR750 GSXR 750

DEN 4536.00
DEN 5040.00

Достапност
Достапно за нарачка


Лесно да се Инсталира
Висок Квалитет
Боја : Црна
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 420 & 7050-T6 Алуминиум
Надвор : 310 MM
Цена за 2 парче на предни сопирачки дискови како слика , без одредување на завртки.
Формата на дискот обезбедува добри дисипација на топлина под силно сопирање сесии, намалување на кочница исчезнат, намалувајќи warping, како и обезбедување на роторот долговечност. На дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо при сопирање.
Професионалната Инсталација Препорачува
Погодни За :
GSXR600 2008-2014
GSXR750 2008-2014
GSXR1000 2009-2014
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Спецификацијата

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик & Алуминиум
Објектот Должина:
36cm
Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
X12121524
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
36cm
Објектот Тежина:
3.2kg
Објектот Висина:
5cm

Со стоката дадена додека купуваат