• Новак
  • -5 %
3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki VERSYS 1000 2012-2014

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki

DEN 3101.00
DEN 3264.00

Достапност
Достапно за нарачка


3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki VERSYS 1000 2012-2014
Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни. Јаглерод Долго Држела функција на нова и подобрена прилагодувач систем, што го става на прилагодувач во лесно се постигне за тебе а ти се јава. Тип : Долго 3 D Карбонски Влакна Пломба Fitment : За Kawasaki VERSYS 1000 2012-2014 Подолу се детални фотографии :

Спецификацијата

Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
17cm
Бренд Име:
S. E. F. P
Име На Модел:
versys 1000
Година:
2012-20014
Материјал Тип:
CNC
Објектот Должина:
17.2cm
Специјални Функции:
сопирачки систем
Motobike Направи:
Kawasaki
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.3kg

Со стоката дадена додека купуваат