• Новак
  • -17 %
2 ПАРЧИЊА ЗА LAVERDA СПОРТ 650 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 ДУХ 650 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск кочница CNC алуминиум

2 ПАРЧИЊА ЗА LAVERDA СПОРТ 650 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 ДУХ 650 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот

DEN 8167.00
DEN 9840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 32 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment :
GHOST
650
96-99
ПРЕД - L / R
СПОРТ
650
95-01
ПРЕД - L / R
S ФОРМУЛА
750
98-01
ПРЕД - L / R
ШТРАЈК
750
98-01
ПРЕД - L / R Пакет се Вклучени : 2 BUC x Предни Диск Сопирачки Роторот.

Спецификацијата

боја:
Злато, Црна
Објектот Тежина:
3.6kg
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
32cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
000inch
Година:
1995-2001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
DBS1014W
Модел:
DBS1014W
Fitment:
96-99 ДУХ 650;95-01 СПОРТ 650
боја:
Злато и црна

Со стоката дадена додека купуваат