• Новак
  • -8 %
Мотор Делови, ЦПУ Масло Цилиндри Резервоар Предна Кочница Спојки Резервоарот Течност Првенство За Aprilia Ducati Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха

Мотор Делови, ЦПУ Масло Цилиндри Резервоар Предна Кочница Спојки Резервоарот Течност Првенство За Aprilia Ducati

DEN 441.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
Клиентот е секогаш БР.

Спецификацијата

боја:
Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Бренд Име:
Crystearth
Материјал Тип:
CNC Алуминиум/пластика
Име На Модел:
Универзална

Со стоката дадена додека купуваат