• Новак
  • -15 %
9 Боја Мотор Делови, ЦПУ Кочница Спојки Држела Ножот За 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Година Suzuki HAYABUSA GSXR1300

9 Боја Мотор Делови, ЦПУ Кочница Спојки Држела Ножот За 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Година

DEN 1245.00
DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Количина : еден пар(Кочница & Спојки) Материјал : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум. Боја : како на сликата прикажани Fitment : За 2008-2016 Suzuki HAYABUSA GSXR1300 Забелешка : ве Молиме проверете цел боја и Модел повторно. инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.

Спецификацијата

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Зелена Тип 1, Зелена Тип 2, Портокалова, Црвена, Сребрена
Бренд Име:
waase
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум.
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
За 2008-2016 Suzuki HAYABUSA GSXR1300
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Години:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Модел:
за suzuki
Тип:
Кочница
Објектот:
Спојката
Количина:
Еден Пар(Кочница & Спојки)

Со стоката дадена додека купуваат