• Новак
  • -10 %
KSB-010 Прозорец Багра Филм Стакло VLT 10% Соларна Заштита филм Лето

KSB-010 Прозорец Багра Филм Стакло VLT 10% Соларна Заштита филм Лето

DEN 4363.00
DEN 4848.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
30m
Објектот Ширина:
1.52m
Објектот Тежина:
12kg
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
Соларни филм
Бренд Име:
iWDF
Објектот Висина:
12cm
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат