• Новак
  • -5 %
KODASKIN тркала decals налепници rim ленти мотор за DUCATI 696 796 797 821 1100 1200

KODASKIN тркала decals налепници rim ленти мотор за DUCATI 696 796 797 821 1100 1200

DEN 908.00
DEN 955.20

Достапност
Достапно за нарачка


Моден Дизајн Влошки со Кул Стил
Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плати
На површина мора да биде чиста и сува
Произведено во Кина има свои предности на квалитет и цена

Спецификацијата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
јаглерод
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Со стоката дадена додека купуваат