• Новак
  • -10 %
Управниот Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За BMW S1000RR S1000 RR 2010-2011 10 11

Управниот Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За BMW S1000RR S1000 RR 2010-2011

DEN 2678.00
DEN 2976.00

Достапност
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов и резервни
Совршено компатибилни и заменлив со оригинални делови
По инсталацијата, сврти главата на многу правото и многу лево за да се провери дали има доволно простор за дејствување на управниот амортизерите или не .
Проверете дали контролите на амортизерите и нејзиното полнење стигнат до мотор или резервоар за нафта. Ако тие го прават или соба се дефицитарни, се движат на управниот амортизерите хоризонтално на соодветно место .
Резервни Мотоцикл Волан Амортизерите На Монтирање На Комплет. На Монтирање на Комплет им помага на управниот амортизерите го намалува овој вид на ризик на минимум. Резервоарот slappers и вибрациите се откриено од страна на амортизерите. Како резултат на тоа, имате велосипед дека steers начинот на кој сме навикнати да и реагира на начин што би се надевам за во неочекувани околности.
Fitment :
BMW S1000 RR 2010-2011
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Спецификацијата

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
X12291545
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1kg

Со стоката дадена додека купуваат