• Новак
  • -10 %
Мотоцикл Делови PZ22 22mm Рака Задави Carburetor Хидрати За 110cc 125cc Мотоцикл,Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Мајмун Велосипед KAYO Bosuer

Мотоцикл Делови PZ22 22mm Рака Задави Carburetor Хидрати За 110cc 125cc Мотоцикл,Нечистотија Јама Велосипед

DEN 984.00
DEN 1092.96

Достапност
Достапно за нарачка

22 MM PZ22 Мотоцикл Carburetor Хидрати
СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Материјал : Алуминиум
Доза (Внатрешно) : 22 mm
Цената е за 1 Carburetor
Ќе добиете точно како слика. Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.
Потсетување : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Ве молиме обрнете внимание на големината на производот. Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Ве Молиме Проверете Ја Големината Пред Да Го Купат !
И се Чувствуваат Слободни да не Контактирате ! ПОГОДНИ ЗА : Вклопат За Повеќето Од 110cc 125cc Motorcycle,Нечистотија Јама ATV Quad Велосипеди.
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Спецификацијата

Име На Модел:
Y1712151418
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0.56kg
Објектот Дијаметар:
13cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
JFGRACING

Со стоката дадена додека купуваат