• Новак
  • -5 %
За Хонда GL1500 GOLDWING GL 1500 1988-2000 АТВ Мотоцикл електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда GL1500 GOLDWING GL 1500 1988-2000 АТВ Мотоцикл електрични Делови Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 319.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.5*4*5cm;
Го заменува :
35851-MF5-751,
35850-MK3-671,
35850-MB0-007,
35850-425-017,
35850-ME8-007,
35850-MJ0-000
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Телефон мора да се for international express превозот.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.искрени честитки до сите купувачот.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Ви благодариме за вашето разбирање.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет;
Одговара За : Хонда GL1500 ЗЛАТО КРИЛО 1988-2000
Големина : 4.

Спецификацијата

Име На Модел:
За Хонда GL1500 GOLDWING GL 1500 1988-2000
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1988-2000

Со стоката дадена додека купуваат