• Новак
мотоцикл Искра plug Палење капа GN250 GN 250 атв 250cc Igniter капа

мотоцикл Искра plug Палење капа GN250 GN 250 атв 250cc Igniter капа

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Име На Модел:
GN250 CA250
Објектот Дијаметар:
19cm
Материјал Тип:
Пластични школка
Бренд Име:
FCD
Спецификација:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Специјални Функции:
..

Со стоката дадена додека купуваат