• Новак
  • -17 %
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА MXL Времето Појас 45MXL/45.6 MXL/46MXL/47MXL/48MXL/49MXL/49.6 MXL/50MXL/51MXL/52MXL Појас 6/10мм Ширина 2.032 mm Теренот

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА MXL Времето Појас 45MXL/45.6 MXL/46MXL/47MXL/48MXL/49MXL/49.6 MXL/50MXL/51MXL/52MXL Појас

DEN 289.00
DEN 348.00

Достапност
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА Појас 45 MXL/45.6 MXL/46 MXL/47 MXL/48 MXL/49 MXL/49.6 MXL/ 50 MXL/51 MXL/52 MXL/
53 MXL Времето Појас Затвори-Јамка Тип 6mm/10мм Ширина 2.032 mm Теренот Модел Заби број на Теренот Должина Ширина Материјал Тежина Пакет 45 MXL=B56 MXL 56 T 113.79 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 45.6 MXL=B57 MXL 57 T 115.82 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 46 MXL=B58 MXL 58 T 117.85 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 47 MXL=B59 MXL 59 T 119.88 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 48 MXL=B60 MXL 60 T 121.92 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 49 MXL=B61 MXL 61 T 123.95 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 49.6 MXL=B62 MXL 62 T 125.98 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 50 MXL=B63 MXL 63 T 128.01 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 51 MXL=B64 MXL 64 T 130.04 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 52 MXL=B65 MXL 65 T 132.08 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу 53 MXL=B66 MXL 66 T 134.11 mm 6mm/10мм Гума 2g/pc 2 парчиња/многу
За Повеќе MXL Времето Ремени ,ве Молиме Кликнете на десното модел во подолу лист. MXL Времето Појас 6mm/10мм Ширина

Спецификацијата

Ширина:
6mm, 10mm
Должина:
45MXL, 45.6MXL, 46MXL, 47MXL, 48MXL, 49MXL, 49.6MXL, 50MXL, 51MXL, 52MXL, 53MXL
Тип:
времето појас
Бренд Име:
LUPULLEY
Број На Модел На:
45MXL/45.6 MXL/46MXL/47MXL/48MXL/49MXL/49.6 MXL/50MXL/51MXL/52MXL/53MXL
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Име на производ:
mxl времето појас
Обликот:
Затворени-јамка
Теренот:
2.032 mm
Појас За Висина:
1.14 mm
Забите Висина:
0.51 mm
Ширина:
6mm/10mm
боја:
Balck
materail:
Гума
Забите број:
56T/57T/58T/59T/60T/61T/62T/63T/64T/65T/66T

Со стоката дадена додека купуваат