• Новак
  • -14 %
SUMRAY 5M 18T Времето Макара 5/6/6.35/7/8/10/12mm Внатрешна Понесе Thoothed Тркало Макара Ширина 16mm Појас Макара 1PC/Многу

SUMRAY 5M 18T Времето Макара 5/6/6.35/7/8/10/12mm Внатрешна Понесе Thoothed Тркало Макара Ширина 16mm Појас

DEN 363.00
DEN 421.92

Достапност
Достапно за нарачка


SUMRAY 5 M 18 T Времето Макара 5/6/6.35/7/8/10/12mm
Внатрешниот Понесе Thoothed Тркало Макара Ширина 16mm Појас Макара 1 PC/Многу
Име на производ 5 M-18 T-БОЛЕСТ Времето Макара Заби број 18 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар 5/6/6.35/7/8/10/12mm Вкупната Висина 19mm Завртки 2x M5 Материјал Алуминиум Пакет 5 M-18 T-БОЛЕСТ времето макара *1pc М5 завртка *2 парчиња
За повеќе 5 M-16/21-БОЛЕСТ/BF времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 5 M-16-БОЛЕСТ 16mm Појас Ширина 5 M-21-БОЛЕСТ 21mm Појас Ширина 5 M-16/21-BF-16/21mm Појас Ширина
За повеќе HTD 5 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

Спецификацијата

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 5mm, 6mm, 8mm, 12mm, 7mm, 10мм
Ширина:
16mm
Материјал:
Легура
Тип:
Времето
Бренд Име:
SUMRAY
Број на Заби:
18
Број На Модел На:
5M-18T-БОЛЕСТ Времето Макара
Забите на теренот:
5mm
Појас Ширина:
16mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
5mm/6mm/6.35 mm/7mm/8мм/10мм/12mm
Вкупната висина:
20mm
перформанси:
Се користи за 15mm ширина 5M времето појас
функција 1:
5M Опрема Макара, 5M Заб Појас Макара
Карактеристика 2:
5M Тркало Макара, 5M Синхрони Тркало Макара
функција 3:
5M Stepper Моторни Макара, 5M CNC Појас Макара
карактеристика 4:
5M Заби Тркало Макара, 5M Времето Појас Макара
Функција:
Се користи во 3D принтер /Ласерски машини

Со стоката дадена додека купуваат