• Новак
  • -5 %
5pcs 3мм*Алуминиум 5mm Stepper Моторни Флексибилни Вратило Спојка Cnc Дијаметар 19mm Должина 25mm

5pcs 3мм*Алуминиум 5mm Stepper Моторни Флексибилни Вратило Спојка Cnc Дијаметар 19mm Должина 25mm

DEN 487.00
DEN 512.64

Достапност
Достапно за нарачка


Прекрасно Известување!
Почитуван Господине/Госпоѓо
Како Кина Пролетниот Фестивал доаѓа,ние ќе треба одмор од Февруари.3. да се Февруари.25. Сите налози по Февруари.3 ќе се испраќаат по Февруари.25.
За време на одмор,нашата продавница и понатаму ќе ги слушаат наредбите.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни каже.Ви благодариме!
Ви посакувам добро здравје и среќа во новата година!
5pcs/многу 3мм-5мм флексибилни цевки
OD : 19mm Должина : 25mm
Количина : 5 компјутери

Спецификацијата

Структура:
Вилицата / Spider
Број На Модел На:
3x5 OD19L25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен

Со стоката дадена додека купуваат