• Новак
4pcs 3mmx8mm Алуминиум Stepper Моторни Флексибилни Вратило Спојка Cnc Дијаметар 19mm Должина 25mm

4pcs 3mmx8mm Алуминиум Stepper Моторни Флексибилни Вратило Спојка Cnc Дијаметар 19mm Должина 25mm

DEN 446.88

Достапност
Достапно за нарачка


Прекрасно Известување!
Почитуван Господине/Госпоѓо
Како Кина Пролетниот Фестивал доаѓа,ние ќе треба одмор од Февруари.3. да се Февруари.25. Сите налози по Февруари.3 ќе се испраќаат по Февруари.25.
За време на одмор,нашата продавница и понатаму ќе ги слушаат наредбите.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни каже.Ви благодариме!
Ви посакувам добро здравје и среќа во новата година!
4pcs/многу 3мм-8мм флексибилни цевки
OD : 19mm Должина : 25mm
Количина : 4 парчиња

Спецификацијата

Број На Модел На:
3x8 OD19L25
Структура:
Вилицата / Spider
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен

Со стоката дадена додека купуваат