• Новак
  • -49 %
TYRY.HU 50PC Силикони Рамен Монистра Бебе DIY Занаети Pacifier Клипови Безбедно Ѕвезда Teethers Ѓердан Приврзоци За Бебе Teething Џвакање Играчки

TYRY.HU 50PC Силикони Рамен Монистра Бебе DIY Занаети Pacifier Клипови Безбедно Ѕвезда Teethers Ѓердан Приврзоци

DEN 484.00
DEN 949.44

Достапност
Достапно за нарачка


TYRY.HU 50 PC Силикони Рамен Монистра Бебе DIY Занаети Pacifier Клипови Безбедно Ѕвезда Teethers Ѓердан Приврзоци За Бебе Teething Џвакање Играчки
Предмет : 50 Pcs Силикони Рамен Ѕвезда Монистра
Тежина : Рамни Монистра Околу 2,5 g/pc, Ѕвезда Монистра За 0.81 g/pc
Големина : Рамни Монистра= 21*15mm, Ѕвезда Монистра= 15mm
Возраст Опсег : >4 Months
Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Карактеристики : 1.Не-токсични и еколошки материјали,тоа е безбедно за џвакање. 2.Лесно да се чисти,безбедноста и бебето удобност. 3.Помогнат на вашето бебе да се фокусира додека старечки или да остане среќен со природни teething болка. 4.Охрабрува почетокот на моторните вештини, додека давање на доенчиња нешто да се одржи и да се манипулира. 5.Единствена шема дизајн привлекува бебе повеќе внимание. 6.Одличен подарок за бебето девојки/момчиња.
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
П : Може ова накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . П : Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. П : Може ли цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. П : дали постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. П : Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.
-1.70 /метар

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TYRY.HU
Објектот Тежина:
About 2.5 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
BDT021 Силикони Рамен Ѕвезда Монистра
Објектот:
Силиконски Рамен Ѕвезда Монистра
Тежина:
About 2.5g
Големина:
21*15MM
Пакување:
50pcs/многу
Материјал Функција:
BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Бесплатна Храна Одделение
Функција:
Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Обликот:
Коцка Во Облик На Силиконски Монистра
користат за:
За Бебето Ѓердан или Нараквица Одлуки
боја:
нане, бела. во сива боја. розова, тиркизна,зелена, црвена, сина, жолта,Multicolor

Со стоката дадена додека купуваат