• Новак
  • -13 %
Кафе Круг Дрво Spacer Монистра 8мм 1000pcs/Многу Бесплатен Превозот

Кафе Круг Дрво Spacer Монистра 8мм 1000pcs/Многу Бесплатен Превозот

DEN 1278.00
DEN 1469.28

Достапност
Достапно за нарачка


Истиот производ, истиот квалитет. Но, нашата најниска цена.
И ние имаме голем број од листата, и брзо
превозот, да обезбеди следење на број и сите пакети.
Изберете нашите производи и услуги повеќето разумни!
Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
yw639
Бренд Име:
qingzhimei
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
како на слика
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm

Со стоката дадена додека купуваат