• Новак
  • -10 %
7MM 500pcs/многу Мешан Број монистра бела Акрилна Зрнца црн број монистра Буци, Лабава Монистра Акрилик За DIY, Бесплатен Превозот

7MM 500pcs/многу Мешан Број монистра бела Акрилна Зрнца црн број монистра Буци, Лабава Монистра Акрилик За

DEN 584.00
DEN 648.96

Достапност
Достапно за нарачка


Моден 7 MM 500pcs/многу Мешан Број монистра бела Акрилна Зрнца црн број монистра Буци, Лабава Монистра Акрилик За DIY, Бесплатен Превозот
слика
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
Опис
Објектот Количество 500pcs/многу
Точка Бр. Акрилик Број Монистра
Објектот Материјали Акрилик
Објектот Околу Големината 7mm Боја
Белата боја и црно број.(мешан број) Форма Квадратен Облик
Објектот Useage Одговара Накит Одлуки.ѓердан .Нараквица.
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 25 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден!
Моден 20 MM 110pcs/многу Мешана Боја Матирано Збрчкана Акрилик Монистра Буци, Лабава Монистра Акрилик За Нараквица! Бесплатен Превозот САД$ 20.50 /многу
110 парчиња / многу
Моден 10ММ 500pcs/многу Мешана Боја Матирано Збрчкана Акрилик Монистра Буци, Лабава Монистра Акрилик За Нараквица! Бесплатен Превозот САД$ 9.90 /многу
500 парчиња / многу
10мм 400pcs/многу Тркалезна Форма Акрилик Монистра Круг Жито Шема Монистра Одговара За Накит Одлуки Монистра Бесплатен Превозот САД$ 11.50 /многу
400 парчиња / многу
17*15mm 150pcs/многу Дијамант Форма Акрилик Монистра Меша Бојата Одговара За Накит Одлуки Монистра Бесплатен Превозот САД$ 9.70 /многу
150 парчиња / многу
13 MM 100 Pcs Шарени Памучна Крпа Акрилик Монистра Накит Лабава Монистра Додатоци, Бесплатен Превозот САД$ 13.00 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо 20 MM 100 Pcs Шарени Памучна Крпа Акрилик Монистра Накит Лабава Монистра Додатоци, Бесплатен Превозот САД$ 15.50 /многу
100 парчиња / многу
500pcs/многу Мир Симбол Форма на Спреј за Сликарство Гума Флуоресцентни Монистра DIY Накит Акрилик Додатоци, Бесплатен Превозот САД$ 14.00 /многу
500 парчиња / многу
330pcs/многу Цреша Форма на Спреј за Сликарство Гума Флуоресцентни Монистра DIY Накит Акрилик Додатоци, Бесплатен Превозот САД$ 19.00 /многу
330 парчиња / многу

Спецификацијата

Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.3g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Предмет Тип:
акрилик монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Белата боја
Материјал:
Акрилик
Обликот:
квадратен облик
Големина:
7mm

Со стоката дадена додека купуваат