• Новак
  • -12 %
Солидна 925 Sterling Silver Лабава Монистра Чинијата, во Облик на Диск Spacer Beading Наоди за Изработка на Накит 4-7mm ,1pc

Солидна 925 Sterling Silver Лабава Монистра Чинијата, во Облик на Диск Spacer Beading Наоди за Изработка на

DEN 8.00
DEN 9.12

Достапност
Достапно за нарачка


Предмет : стерлинг sliver круг чинијата диск spacer монистра Материјал : цврсти 925 sterling silver Чистотата на сребро : 92.5% Тежина : види табела подолу (Тежина може да се разликуваат едни од други малку) Големина : види табела подолу Крај : обичен Сите точка со Дијаметар Дупка големина Висина Тежина SKU 4mm 4.0 1.0 mm mm 2.1 mm 0.075 g/парче pa312 5mm 5.0 mm 1.9 2.4 mm mm 0.11 g/парче pa415 6mm 6.0 mm 1.8 3.0 mm mm 0.21 g/парче pa416 7mm 7.0 mm 2.0 mm 3.7 mm 0.32 g/парче pa417
Сите фотографии се направени во природни дифузен дневната светлина, без било додаток на било кој вид. Боите не се разликуваат за различни монитори; ве молиме имајте го ова на ум, кога ја прегледувате производи во нашата продавница. Во меѓувреме, сите слики се зголемува за да се покаже детали, ве молиме погледнете во описот за спецификација на секој објект. Ви благодариме!
Ние гарантираме вистинитоста и чистотата на сите сребро наоди се продаваат во нашата продавница и авторитетен сертификат е достапна на вашите барања.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе сребрен накит наоди!
Авторитетен сертификат на предмети од скапоцени метали (Сребро. Ag)
Ние имаме сребро jewelries и наоди тестирани од страна на авторитетни трети лица центар за тестирање за да се гарантира сребро чистотата на нашата секој сребрени предмети стигнат до или над меѓународниот стандард на 92.5%.
Ние гарантираме сите наши сребро производи се направени од вистински солидна 925 фунта сребро , НЕ сребро обложено со текот на евтини метал!
Целосна наплата за било кој квалитет на проблемот предмети!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Олово време
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 0-3 дневна од нашите големи залихи по исплата потврди. За привремено надвор од акциите предмети и голема количина на нарачки,ние може да се земе 7-15days да се репродуцира. Ние ќе ве контактираме со детали.
Ние може да се прошири на пратката од страна на неколку дена поради државни празници во Кина.
Превозот метод
Ние ќе го избере најмногу ефикасно превозот курир да брод вашата нарачка според вашиот избор на "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" или "Товарни Плаќа".
Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот преку пост воздух mail, но ние може да го користат брз експрес да брод вашата висока вредност или високо-тежина пакет.
Кога ќе цел пост бесплатен превозот и да ги изразат бесплатен превозот производи во исто време, на исто место, ние ќе брод на сите купувањето со изразат заедно.
Кога сте платиле за изразат испорака, ние нема да ги користите бавна пост превозот.
Се проценува доставување на време и да се следат веб-сајт
Важно известување
Ве молиме совети декларираната стока име и вредност за лесно сопствени грешки ако сакате;
Ве молиме, напишете ДДВ број ако е потребно;
Ве молиме контактирајте со нас ако не најде следење на информации се надмине 10days по испраќањето.

СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме се врати, ако не се задоволни со купувањето под услов стоката под исти добра состојба како испративме. Враќање товар на купувачот одговорност. Ние силно препорачуваме да користите регистриран пост воздух mail за да се вратите на пакетот за лесна за следење и обезбеди испорака.
Целосна наплата ќе бидат објавени штом ќе се врати пакет.

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
4mm, 5mm, 6mm, 7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
0.075g
Број На Модел На:
сребро монистра

Со стоката дадена додека купуваат