• Новак
  • -13 %
Трговија на големо Накит DIY 400 Метри 2mm Браун Круг Вистинска Кожа Мозок, Ѓердан & Хривнија Кабелот 400meters/Многу Бесплатен превозот

Трговија на големо Накит DIY 400 Метри 2mm Браун Круг Вистинска Кожа Мозок, Ѓердан & Хривнија Кабелот 400meters/Многу

DEN 3486.00
DEN 4007.04

Достапност
Достапно за нарачка


Истиот производ, истиот квалитет. Но, нашата најниска цена.
И ние имаме голем број од листата, и брзо
превозот, да обезбеди следење на број и сите пакети.
Изберете нашите производи и услуги повеќето разумни!
Ние ќе ви даде најниска цена, најдобар квалитет, најдобра услуга

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Производ Карактеристики:
100% нови
Број На Модел На:
yw637
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
прибл. 2mm
Тежина:
approx. 300 g
Количина:
прибл. 100 Метри
боја:
како на слика
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат