• Новак
Темно Кралска Сина Барок Образован Бисер Изгубат Насоки

Темно Кралска Сина Барок Образован Бисер Изгубат Насоки

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

ОПИС Материјал барок образован бисер Големина 7-8мм Должина 14.5" КУКА изгубат насоки , ако треба јас да додадете затворач да се направи ѓердани за вас, ве молиме слободно контактирајте со нас. Единица едно влакно Ние може да се направи прилагодени за вас, ве молиме слободно да ми кажете детали на вашиот убав desgin или да испратите слики ако ви се допаѓа. Ако ви треба појавување обетки или нараквица, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние не се наплаќаат за дополнителни превозот цена за нараквица & обетки ако купите на ѓердан во нашата продавница ! ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА за Испорака на Превозот во Азија , Европа , Северна Америка , Јужна Америка , Океанија , Африка Поштенски Превозот Метод во Светот стандард превозот го оценувате во Комбинација превозот Стапки Регистрирани воздух mail $8( 15-25 Бизнис дена ) $3 секој дополнителен објект ЕМС Изразат Испорака $20(4-7 дена ) се Комбинираат превозот и ракувањето со
Ако сте комбинирање на повеќе објекти во една пратка, ве молиме за-држете го вашето плаќање и не го достави конечната исплата, додека не се заврши наддавање. Сите предмети што треба да биде предаден заедно мора да се плати за во една пратка - ако не сте сигурни колку од вкупно комбиниран износ ќе биде, ве молиме испратете продавачот порака или да ги побарате од нас да испрати комбиниран фактура. Ние ќе бидеме среќни да ви испрати комбиниран фактура.
Објекти обично се испраќаат во рок од 1-2 работен ден по приемот на плаќање. Превозот во светот може да биде одложен поради сопствени царинење во земјата на дестинација. Ако вие не треба Парцела регистрација, ве молиме да ни испрати е-мејл или порака, ние можеме да брод од страна на редовни Воздух Парцела. Не успеваат да го потпише исклучите регистрирани парцела ќе предизвика пратката да се врати во 30 дена. ЗА НАС, Ние се специјализираат во професионална изработка на накит и да се прават постојани напори за промовирање и одржување на висок квалитет на beaded накит, бисер накит, тиркизна накит, кристално накит, рачно изработени накит, школка накит, Semiprecious Накит, корални накит и сл. Имаме воспоставено стабилна трговија и деловни односи со многу увозниците во Европа , Америка , Југоисточна Азија и Блискиот Исток . Во меѓувреме за проширување на нашиот пазар , искрено сакаат да соработуваат со клиенти и да се направи заедничка корист од целиот свет. Работиме на големо, и ние, исто така, ја прифати мали наредби. Плаќање Ние прифаќаме онлајн плаќање и преку банкарски трансфер. е безбеден, брз и лесен, препорачуваме! ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ 1. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на item(s). Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени.
2. Ние НЕ ги обесштетува се врати превозот надомест. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање. Вашето Задоволство е наша крајна Цел ! Ве молиме Погледнете Нашите други предмети за
Придвижуван од Турбо Lister
Бесплатен оглас алатка. Листа на предмети брзо и лесно и да управувате со вашите активни предмети.

Спецификацијата

Број На Модел На:
Природните Слатководни образован Бисер
Објектот Форма:
Круша Форма
Материјал:
бисер
Објектот Дијаметар:
8-9MM
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Со стоката дадена додека купуваат