• Новак
  • -30 %
6pcs sterling silver earnuts earring накит одлуки diy наоди додатоци, Метал, 5.7x6mm, дупка: 0.5 mm

6pcs sterling silver earnuts earring накит одлуки diy наоди додатоци, Метал, 5.7x6mm, дупка: 0.5 mm

DEN 755.00
DEN 1078.08

Достапност
Достапно за нарачка


Sterling Silver Earnuts, Platinum
Големина : за 6mm широк, 5.7 mm долга, дупка : 0.5 mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
STER-I005-18P
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Тежина:
2g
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Метал
единица:
6Pcs
Материјал:
Sterling Silver

Со стоката дадена додека купуваат