• Новак
  • -32 %
StrollGirl 925 сребрен монистра робот шарм, со боја на емајлот одговара автентични пандора шарм хривнија diy накит одлуки за мажи подароци

StrollGirl 925 сребрен монистра робот шарм, со боја на емајлот одговара автентични пандора шарм хривнија diy

DEN 418.00
DEN 614.40

Достапност
Достапно за нарачка


100% 925 Фунта Сребро,Ако Не ,100% Целосна Наплата!
Купи Три или Повеќе,Ако Треба Подарок Кутија,Можете Да се Напомене или Порака!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JF8978-M
Бренд Име:
StrollGirl
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
about2.83g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
дупка со големина:
околу 4.5 мм,која Одговара на Европските Монистра DIY Нараквици,Алки,синџир,pendant,
Печат:
s925
Материјал:
925 Sterling Silver+глеѓ
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Партија
празник подароци:
Божиќ,Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденден
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
превозот:
Бесплатен Превозот или да Плаќаат EMS/DHL
Пакет:
Kraft хартиена кеса
Земја на потекло:
2017 Пролет,Кина
Употреба:
Сребро Монистра Изработка На Накит

Со стоката дадена додека купуваат