• Новак
20MM антички сребро,бронза,сребро месинг круг DIY brooch 1582049

20MM антички сребро,бронза,сребро месинг круг DIY brooch 1582049

DEN 230.40

Достапност
Достапно за нарачка

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
20 MM антички сребро,бронза,сребро месинг круг DIY brooch база фах рамки 1582049
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Производ Карактеристики:
brooch рамки
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Број На Модел На:
1582049

Со стоката дадена додека купуваат