• Новак
  • -9 %
20pcs/број 5*4mm Бронза/gold/антички сребрен монистра накит додатоци метал изолација монистра за diy изработка на компоненти

20pcs/број 5*4mm Бронза/gold/антички сребрен монистра накит додатоци метал изолација монистра за diy изработка

DEN 30.00
DEN 33.12

Достапност
Достапно за нарачка


20pcs/број 5*4mm Бронза/gold/антички сребрен монистра накит додатоци метал изолација монистра за diy изработка на компоненти

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Број На Модел На:
EY1654
Објектот Тежина:
20g
Метали Тип:
Легура
Бренд Име:
MEIBEADS
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина :
5*4mm
дупка со големина :
2mm

Со стоката дадена додека купуваат