• Новак
  • -20 %
WOSTU 925 Sterling Silver Прекрасна Ноќ, Месечината & Ѕвезди Монистра ги Собере Оригиналните WOST Шарм Хривнија DIY Накит за Подарок BKC184

WOSTU 925 Sterling Silver Прекрасна Ноќ, Месечината & Ѕвезди Монистра ги Собере Оригиналните WOST Шарм Хривнија

DEN 381.00
DEN 475.68

Достапност
Достапно за нарачка


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !! Дизајн Концепт : ѕвездите и месечината се сјае ,која sketchs преглед на неспоредлива убавина .
.

Спецификацијата

Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
BKC184
Објектот Тежина:
-
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Месечината & Ѕвезди
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовница, Мајка ,Ќерка

Со стоката дадена додека купуваат