• Новак
  • -5 %
Круг Океанот Сина Agates Монистра, Фацетирани Змеј Вени Agat Монистра, Мода Ѓердан Хривнија Одлуки Наоди, MY1637

Круг Океанот Сина Agates Монистра, Фацетирани Змеј Вени Agat Монистра, Мода Ѓердан Хривнија Одлуки Наоди, MY1637

DEN 1090.00
DEN 1147.20

Достапност
Достапно за нарачка

Фацетирани Круг Океанот Сина Agates Монистра
15.5 инчен/влакно 5 насоки/многу
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
8mm 48pcs 1strand, 10mm 38pcs 1strand, 12mm 30pcs 1strand
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
MY1637
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
MARUCOL
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Со стоката дадена додека купуваат