• Новак
50pcs/многу Божиќ Елени Стакло Cabochon Круг 8-35mm Flatback За Ѓердан Хривнија Обетки DIY Накит

50pcs/многу Божиќ Елени Стакло Cabochon Круг 8-35mm Flatback За Ѓердан Хривнија Обетки DIY Накит

DEN 295.68

Достапност
Достапно за нарачка

Опис
Состојба : Нова
Материјал : стакло
Количина : 50 PCS
Боја : како на сликата
Дијаметар : 8mm/10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm/22mm/25мм/30мм/35mm
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Спецификацијата

Големина:
8mm, 22mm, 35mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Стакло Cabochon Поставување
Објектот Должина:
0cm
Број На Модел На:
GBS0092
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
база
Големина:
8/10/12/14/16/18/20/22/25/30/35mm
боја:
како Слика
Материјал:
Стакло

Со стоката дадена додека купуваат