• Новак
  • -30 %
BAMOER Нови Пристигнување Вистински 925 Фунта Сребрена Паричка Цвет Остава Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија DIY Накит Одлуки SCC490

BAMOER Нови Пристигнување Вистински 925 Фунта Сребрена Паричка Цвет Остава Шарм Монистра одговара Шарм

DEN 403.00
DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
1.6g
Бренд Име:
Bamoer
Број На Модел На:
SCC490
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Шема:
daisy цвет
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Со стоката дадена додека купуваат