• Новак
  • -15 %
Едно парче 925 Sterling Silver Продолжување Опашка Синџири Со срце За Ѓердан Хривнија DIY Накит Додаток Наоди

Едно парче 925 Sterling Silver Продолжување Опашка Синџири Со срце За Ѓердан Хривнија DIY Накит Додаток Наоди

DEN 157.00
DEN 184.80

Достапност
Достапно за нарачка


Драг Пријател :
добредојдовте на нашата продавница , Сите производи имаат голем попуст сега(5% попуст -50%попуст), тоа е поевтино!!!! ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети ,ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно! Ви благодариме!
Објектот Сребро Продолжување Опашка Синџири Со срцето Материјал 925 фунта сребрена Боја сребрена должина 50mm Количество едно парче Употреба Накит додатоци
Услуга Guider :
Откако сте го добиле на производ,без разлика кои прашања треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите прашања. За Превозот : 1.ние треба 1-2 дена да се подготви ред по плаќање.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.
Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме.

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда преглед !

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
5cm
Бренд Име:
QIAO
Производ Карактеристики:
Сребро Продолжување Опашка Синџири Со срцето
Објектот Тежина:
0.53g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
Сребро Продолжување Опашка Синџири Со срцето
Објектот:
Сребро Продолжување Опашка Синџири Со срцето
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Должина:
50mm
Количина:
едно парче
Употреба:
накит додатоци
Тежина:
0.49 g

Со стоката дадена додека купуваат