• Новак
  • -28 %
5/6/8мм Мешана Боја Пет-Дупки Акрилик Кристал Montee Монистра со Наоди за Накит Одлуки DIY трговија на Големо Дупка:1~1.5 mm

5/6/8мм Мешана Боја Пет-Дупки Акрилик Кристал Montee Монистра со Наоди за Накит Одлуки DIY трговија на Големо

DEN 933.00
DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка


Акрилик Кристал Montee Зрнца, со Месинг Наоди, Пет-Дупки, Мешана Боја
5mm Големина : околу 5mm широк, 5mm долго, 4mm, дебела, дупка : 1~1.5 mm.
6mm Големина : за 6mm широк, 6mm долго, 5mm дебелина, дупка : 1~1.5 mm.
8мм Големина : за 8мм широк, 8mm долго, 6mm дебели, дупка : 1~1.5 mm.
Неверојатно за вас! Акрилик кристал монистра со месинг наоди во популарната цвет форма, додадете убавина и елеганција на било накит дизајни. Половина-drilled за поврзување со куп-тип наоди, игли или притиснете кауција за обетки или приврзоци. Економски и убавината се на врвот причини да choses тоа.
Ве молиме Имајте во предвид : Поради акции различни, бојата или обликот на мешани производи може да се разликува од фото примерокот се прикажани на нашата веб-страница.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
5x5x4mm, 6x6x5mm, 8x8x6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
782 g
Број На Модел На:
GACR-D001-8мм-M
Материјал:
Акрилик Кристал
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
единица:
2000pcs

Со стоката дадена додека купуваат