• Новак
  • -18 %
500Pcs Антички Сребрен Алуминиум Точки Барел Spacer Мушка Наоди 5x4mm DIY Накит D19

500Pcs Антички Сребрен Алуминиум Точки Барел Spacer Мушка Наоди 5x4mm DIY Накит D19

DEN 495.00
DEN 603.84

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
Состојба : Нова
Количина : 5 00 Компјутери /1 број
Боја : Види слика
Sizze : 5mm x4mm Дупка : 2 mm
Материјал : Метални Легури (ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
Пакување : Меур подлога плик ,Opp Вреќа и бесплатен подарок
Конверзија : 1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инчен
Плаќање
A : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Напомена :
1. >200$, слободни-превозот преку DHL, или ЕМС
2. Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Оставете Порака на вашата нарачка,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да~
3.Ви посакувам среќен шопинг!

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
5x4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
0.2g
Број На Модел На:
D019
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Легура

Со стоката дадена додека купуваат