• Новак
4*9mm 1000 компјутери/многу Или Бела К ко Couleur Bijoux Accessoires En Cuir Corde Клип Прелива Колиер Хривнија Connecteurs

4*9mm 1000 компјутери/многу Или Бела К ко Couleur Bijoux Accessoires En Cuir Corde Клип Прелива Колиер Хривнија

DEN 471.36

Достапност
Достапно за нарачка


100% Наплата на гаранција на секоја точка и Слободно да се Врати Превозот Ако објектот не е т како што е опишано. Најдобра Цена Фабрика. Последниот Модел. плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле производи. БЕСПЛАТНИ бесплатен превозот цел ќе се испраќаат преку кина пост воздух mail. тоа ќе потрае 15-20 Дена, откако беше објавено. Понекогаш за царинска или време проблемот ќе биде одложување за неколку дена. кога ќе се направи една цел, ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена. Pls Забелешка : купувачот се одговорни за сите царински давачки, давачки и даноци. поради технички проблем и фотографски осветлување, појавата на слики малку chromaticity изглед со Вистински производи. Ве молиме Стапка на тоа !! ви благодариме Враќа, ако имате било какви прашања, Pls стапите во контакт со нас. Ние ќе рефундирање на парите под различни услови. повратни информации вашите повратни информации е навистина важно за нас. ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да се остави негативни повратни информации. ние ќе се потрудиме да го Реши Секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
9inch
Објектот Висина:
9inch
Објектот Ширина:
4inch
Материјал:
Метал
Бренд Име:
АЛФОНС
Објектот Должина:
9inch
Објектот Тежина:
1g
Метали Тип:
Железо
Накит Наоди Тип:
Jingle

Со стоката дадена додека купуваат