• Новак
Ноар Црна Хематит скапоцен камен Црна Bicone 5x4mm Лабава Монистра 8 инчен Половина Влакно (90146892-338)

Ноар Црна Хематит скапоцен камен Црна Bicone 5x4mm Лабава Монистра 8 инчен Половина Влакно (90146892-338)

DEN 205.92

Достапност
Достапно за нарачка

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сликите се појавуваат поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ноар Црна Хематит скапоцен камен, Bicone облик, мерки околу 5 X4 MM, карактеристики прекрасен сјај со одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Хематит монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Condition Brand Нови
Type Loose Монистра
Скапоцен Камен Type Hematite
Length Approx. 8" (прибл. 39 монистра)
Монистра Size Approx. 5 X4 MM
Weight Approx. 8g
Drilled Hole Approx.
Дел Number90146892-338
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат